Grafik-samouk. Stawiam pierwsze kroki jako webmaster. Namiętnie kupuję i czytam książki - rozwijają wyobraźnię. Nauka języków obcych to moja kolejna pasja - nieważne jaki to język, nieważne gdzie go używają, zawsze warto go poznać chociaż odrobinę. Właśnie zaczynam swoją przygodę ze szwedzkim.
Moi najlepsi towarzysze to pies, tablet graficzny Wacom Bamboo i kubek gorącej herbaty. Uwielbiam otaczać się pięknymi (jak dla mnie) i przydatnymi przedmiotami. Tworzy to artystyczny chaos w całej mojej przestrzeni życiowej, ale najbardziej skupia się on przy miejscu pracy. Stół kuchenny (biurko jest zdecydowanie za małe) musi pomieścić książki komputer, notesy, PSP, kredki, długopisy, pióra, słodycze, aparat, notatki, zdjęcia, zeszyty, drobiazgi... A w okół orbitują sztaluga, werniksy, terpentyna, farby, pies, nuty, elektroniczne pianino i jeszcze więcej książek. Dlatego lubię poszerzać swoje horyzonty i oprócz grafiki, malowania i czytania, powoli zagłębiam się w tajniki farmakologii, perfumerii i ziołolecznictwa.
Zdjęcia prezentowane na tej stronie często były robione dość starym telefonem komórkowym - nie są przez to rewelacyjnej jakości, ale pokazują, że nawet tak nieprzyjaznym "aparatem" można zrobić coś dość miłego dla oka.

about me